BANIALUKI

by
Ania & Luki

17 marca: pub-crawl szlakiem św. Patryka

0
Podziel się

Znaleźliśmy sposób na Monday blues! Długie godziny w biurze miną wam dużo szybciej, gdy w planach będziecie mieli pub-crawl szlakiem św. Patryka. Proponujemy 3 puby, które dla waszej wygody znajdują się bardzo blisko siebie, a w nich wypijecie zielone piwo, Guinessa w super cenie i posłuchacie muzyki na żywo!  A więc, zaczynamy:

Patrick’s Pub

tlumy w Patrick's PubKultowy irlandzki pub, który dobrze znamy z ul. Nowogrodzkiej (tak, tak, kiedyś spędzało się tam duużo czasu) niedawno przeniósł się na ul. Wierzbową i jest w bliskim sąsiedztwie Teatru Wielkiego. W poniedziałek za 2 Guinnessy dostaniecie tam fajny kapelusik, wypijecie zielone piwo w dobrej cenie, a do piwa możecie skosztować dań kuchni irlandzkiej. O 20:00 zacznie się koncert młodego polskiego zespołu Mc Gyver, który zaserwuje najlepsze polskie i zagraniczne rockowe kawałki. Dodatkowo goście mogą liczyć na irlandzkie gadżety.

Adres: ul. Wierzbowa 9/11, Warszawa

Ceny: duże zielone piwo 10 PLN, Guinness 20 PLN, dania z karty 20-50 PLN

Irish Pub Miodowa

Irish Pub MiodowaZ Patryka przejdziemy się kawałek ul. Senatorską, i już jesteśmy w kolejnym punkcie naszego szlaku, czyli Irish Pubie Miodowa. Wystrój wnętrza nawiązuje do pubów w Dublinie i tworzy prawdziwie irlandzki klimat. Tutaj od 18:00 będzie grać bluesowa kapela Art Armada, natomiast od 20:00 Meltrad – mistrzowie polskich i irlandzkich klimatów folkowych.

Adres: ul. Miodowa 3, Warszawa

Ceny: duży Guinness 19 PLN, duży Murphy’s 16 PLN, cydr z beczki 16 PLN

Molly Malone’s

Koncert w Molly Malone'sMój ulubiony irlandzki pub na Krakowskim Przedmieściu, o sportowym charakterze i genialnym, ceglanym wnętrzu, proponuje nam koncert zespołu Double Crafter, który zagra mieszankę bluesa, country i rocka. Do tego standardowo zielone piwo (które jest tu serwowane przez cały rok), kapelusz za zakup 2 Guinnessów i breloczki do 2 Jamesonów.

Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 41, Warszawa

Ceny: małe zielone piwo 15 PLN, duże zielone piwo 17 PLN, Guinness 20 PLN, Jameson 16PLN

Propozycja dla tych, którzy zostają w domu

Na deser spróbujcie totalnie zakręconego połączenia:

źródło zdjęć: Pinterest.com, Molly Malone’s, Irish Pub Miodowa, Patrick’s Pub

Ania Charytoniuk (wpisy: 65)

Kocham podróże, nowe smaki i gry planszowe. Ostatnio przekonałam się do wypraw rowerowych i slow travel. W wolnych chwilach czytam kilka książek naraz, uczę się hiszpańskiego i portugalskiego i oprowadzam Couchsurferów po warszawskiej Pradze.Śledź nasze wpisy na FacebookuZapisz się na nasz NewsletterSubskrybuj nasz kanał RSS