BANIALUKI

by
Ania & Luki

Kawiarnia jak z serialu F.R.I.E.N.D.S. – tylko w Toruniu!

Podziel się

Nie wyobrażam sobie dnia bez obejrzenia choćby jednego odcinka FRIENDS-ów. Wiem, że kwalifikuje się to pod uzależnienie, bo gdy tylko dotrę do końca 10 sezonu, wmawiam sobie, że już w zasadzie tak troszkę zapomniałam co się działo w pierwszym…i wracam. Żadna komedia mnie tak nie rozbawi jak perypetie Chandlera (my favourite!), Rossa, Joey’a, Phoebe, Rachel i Moniki.

Kto z nas nie marzył, by kiedyś znaleźć się w kawiarni tak dobrze znanej z ulubionego serialu? Kiedyś myślałam, że jest to możliwe tylko w Nowym Jorku. Ale na szczęście piątka znajomych z Torunia wpadła na genialny pomysł i otworzyła pierwszą w Polsce kawiarnię zainspirowaną słynną Central Perk. W Central Coffee Perks, bo tak nazywa się toruński raj wielbicieli serialu, na środku stoi charakterystyczna, pomarańczowa kanapa, a na dużym ekranie telewizora obejrzymy wszystkie sezony serialu. Dodatkowo możemy razem z przyjaciółmi spróbować naszych sił w grze FRIENDS Trivia i zobaczyć, jak dobrze znamy perypetie szóstki nowojorczyków.

Bohaterowie serialu opanowali także menu! Co wolicie –  Chandlera, czyli latte z karmelem, czy Joey’a – latte z maliną i białą czekoladą? Ja polecam do kawy aksamitne brownie z bitą śmietaną. Dodatkowo – ceny jak z bajki, szczególnie dla mieszkańców Warszawy, którzy są przyzwyczajeni do sieciówek, w których za kawę płaci się jak za zboże 🙂

Po wizycie w Central Coffee Perks dopadł nas szał poszukiwania pomarańczowej kanapy. I się udało! Teraz mamy FRIENDS-owy kącik w salonie, gdzie pijemy herbatę z kubków w duże grochy, gramy z przyjaciółmi w gry planszowe i oczywiście…oglądamy „Przyjaciół”!

Adres: Toruń, ul. Strumykowa 2

Ceny: mała latte 10 PLN, duża latte 12 PLN, desery 10-12 PLN

[geo_mashup_map]

źródło zdjęć: materiały własne, fanpage kawiarni

Ania Charytoniuk (wpisy: 65)

Kocham podróże, nowe smaki i gry planszowe. Ostatnio przekonałam się do wypraw rowerowych i slow travel. W wolnych chwilach czytam kilka książek naraz, uczę się hiszpańskiego i portugalskiego i oprowadzam Couchsurferów po warszawskiej Pradze.Śledź nasze wpisy na FacebookuZapisz się na nasz NewsletterSubskrybuj nasz kanał RSS