BANIALUKI

by
Ania & Luki

Odwaga. Radość niebezpiecznego życia

0
Podziel się

The boat is safe in the harbour. But it is not the purpose of the boat

Paulo Coelho

Odwaga. Radość niebezpiecznego życia_OshoOsho pokazuje, jak często bezsensownie uciekamy przed nieznanym, wolimy żyć w bezpiecznej przystani, poza którą boimy się wyjść. Dlaczego? Bo coś się może stać. Ale może będzie to coś dobrego? Im więcej razy korzystamy z różnych okazji, tym większą szansę mamy na to, że coś się będzie działo w naszym życiu. Zrobienie czegoś nieprzewidywalnego sprawia, że naprawdę żyjemy na sto procent.

Książka daje motywację i siłę, by samemu spełniać swoje marzenia, żyć tak, jak się zawsze miało ochotę, pamiętać, że powinno się być w swoim życiu postacią pierwszoplanową. Dzięki tej książce prawdopodobnie tak jak ja zrobicie dużo nowych, szalonych rzeczy. Ale żadnej nie będziecie żałować. Osho pokazuje też, że warto dążyć do tego, by spełniać swoje marzenia. Zaczniecie przyjmować w życiu to, co nieprzewidywalne, pozwolicie na to, by rzeczy po prostu się działy! Grunt, to akceptować to, że raz dzieje się tak jak chcemy, ale czasem zupełnie odwrotnie i nie ma nic w tym złego.

Autor: Osho

Tytuł: Odwaga. Radość niebezpiecznego życia (Courage. The Joy of Living Dangerously)

źródło obrazka na stronie głównej: Pinetrest.com

Ania Charytoniuk (wpisy: 65)

Kocham podróże, nowe smaki i gry planszowe. Ostatnio przekonałam się do wypraw rowerowych i slow travel. W wolnych chwilach czytam kilka książek naraz, uczę się hiszpańskiego i portugalskiego i oprowadzam Couchsurferów po warszawskiej Pradze.Śledź nasze wpisy na FacebookuZapisz się na nasz NewsletterSubskrybuj nasz kanał RSS